Serüvenimiz Ne Zaman Başladı?

Aslında 6 yılı aşkın bir süredir devam eden bir koşuşturma ile başladık. Bir ebeveyn olarak yeni doğan kızımız için bulamadığımız doğal organik ürünleri kendimiz yapmak istedik.

Basit tarzlarda, cinsiyet gözetmeksizin, bağımsız renklerde, yumuşak ve rahat. En başından itibaren eğer böyle bir şey yapacaksak kendi kişisel değerlerimiz ile uyumlu bir şekilde yapmaya çalışacağımıza karar verdik. Bu her şeyi şeffaf ve etik bir şekilde yapmak ve çocuklara kimyasal anlamında sıfır etki etmek anlamına geliyordu. Kendi çocuklarımız büyüdükçe hem bir marka yaratıcısı hem de ebeveyn olarak bizim için en önemli olan şey hakkında çok düşündüğümüzü gördük. O da çocuklarımızın geleceği ve sağlıklı oluşlarıydı. Bizler Madder’s ile hem insan hem de gezegen üzerinde olumlu etkiye sahibiz.

 

Asırlardır kıyafetlere uygulanan boyama şekli artık yerini endüstriyel boyamaya bırakmıştır. Bu durum kıyafetlerde özellikle muazzam miktarlarda kimyasal ve zararlı bazı petrokimya bazlı renklendiricilerin birikmesine neden olmuştur. Bizler Madder’s olarak bunlara çözüm bulmak ve aynı zamanda doğanın bizlere sunduğu mütevazi renkleri eşsiz tasarımlarla buluşturmak için buradayız. Daha iyi ve daha doğal çocuk giyiminin mümkün olduğuna inanıyoruz.

Profesyonelce ve özveri ile çalışan ailemizin tüm üyeleri ile yeni fikirleri benimsiyor, en yeni ve modern tasarım ürünleri araştırıyor, malzemeleri doğanın bize sunduğu köklerden kullanıyoruz. Doğal boyama için farklı pigmentlere ve dünyanın dört bir yanından gelen bitki köklerine ulaşıyoruz. Geçmişten bugüne zengin bir mirasın parçası olan doğal kökboyama ile üretilen organik ve el emeği ürünleri dünya çapında paylaşmaya devam edeceğiz…Nadir ve bulunması zor olan doğal organik çocuk kıyafetleri için alışveriş yapmayı kolaylaştırmak ve sentetik boyanın olumsuz etkilerinden uzak en doğal boya pigmentleri ile sizleri yeniden buluşturmaktır.

Neden Madder’s?

Dünyadaki en iyi organik ve el emeği çocuk giyim markası olmaya çalışırken çocuklarımızın ruhunu takip ediyoruz. Gezegenimizi ve çocuklarımızı zehirleyen her türlü kimyasal materyalleri ürünlerimizden uzak tutuyoruz. Mutlu ve organik yaşama arayışımızı gerçekleştiren ekibimiz ile artık sıkıcı tasarımları ve toksik kimyasalları geçmişte bırakıyoruz. Çocuklarımızın kıyafetlerinin tam olarak ne ile boyandığını, nasıl üretildiklerini ve onları satın aldığınızda paranızın doğru yere gittiğini bilme hakkınızın olduğuna inanıyoruz.

Vizyonumuz

Dünya organik çocuk kıyafetleri sektöründe tüm ebeveynlerin tercih ettiği güvenilir, sağlıklı, doğal ve hızlı çocuk giyim tedarikçisi olmak.

Misyonumuz

Nadir ve bulunması zor olan doğal organik çocuk kıyafetleri için alışveriş yapmayı kolaylaştırmak ve sentetik boyanın olumsuz etkilerinden uzak en doğal boya pigmentleri ile sizleri yeniden buluşturmaktır.